[ b ]

/b/ - Random

Options
Subject
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1781190172446.jpg (108.82 KB, 1200x675, drużyny.jpg)

 No.430857[Reply]

otwieram temat z okazji mistrzostw świata w piłkę nożną
66 posts and 7 image replies omitted. Click reply to view.

 No.433274

nasi zremisowali z holandią 2:2

 No.433675

ale gowno ten mecz z hiszpanii z wyspami zielonego przylądka tylko mi kupon zepsuli i straciłem 40 zł
jakim cudem tam było 0-0

 No.434168

File: 1781599387499.jpg (161.95 KB, 1080x1440, 20260616_104103.jpg)




File: 1781555480849.jpg (80 KB, 1080x1059, d.jpg)

 No.433997[Reply]

też was irytuje że psolacy dalej używają facebooka do wszystkiego?
dosłownie najgorsze możliwe UI ze wszystkich social mediów, najwięcej reklam, najbardziej zjebana i lagująca platforma ever, każdy redesign był coraz gorszy jak jutub
instagrama jeszcze przeżyjesz bo przeglądanie rolek to jak każdy inny tiktok ale na fb musisz się męczyć z tym interfejsem, już pomijam że nic nie jest indeksowane w google, wszystkie grupki są zamknięte, musisz się posługiwać swoim imieniem i nazwiskiem, twoi irl znajomi widzą wszystko co robisz i w ogóle cała kultura tego serwisu jest chujowa
zazdroszczę że rosjanie mają vk i ok ru, przynajmniej one jakoś ładnie wyglądają i mają tam każdy film jaki istnieje po rusku
a i już nie wspominam jak zjebany jest messenger, gorszy już tylko whatsapp też od mety mind you
5 posts omitted. Click reply to view.

 No.434138

>>434137
>jakie masz alternatywy w których pojawia się jakiś post dłuższy niż na 50 znaków
wykop pe-el i postwykopowe portale typu hejto czy to tam jeszcze było

 No.434141

>>434137
reddit

 No.434154

>>434138
>czy to tam jeszcze było
lurker



File: 1759781838534.jpg (360.8 KB, 723x1023, 眸和哉(Hitomi Kazuya)-www.kai….jpg)

 No.238211[Reply][Last 50 Posts]

nowy rowerowy, bo stary przekroczył limit bumpów
mam ambitne plany pojeździć jeszcze w tę szarugę
mam nadzieję, że tym razem mnie nie skrzyczycie że pled ma anime loszkę na rowerku w pierwszym poście xD
270 posts and 43 image replies omitted. Click reply to view.

 No.434114

File: 1781562030283.jpg (75.09 KB, 512x640, smutasiara.jpg)

>>434113
patrzcie go, ma pracę

 No.434116

>>434114
spokojnie jeszcze tylko przez 2 tygodnie a potem znowu szukam https://ziemniachan.org/static/emotki/iksde.png

 No.434132

>>434113
jak mnie przyjmą to bd rb 2 razy tyle https://ziemniachan.org/static/emotki/uoh.png



File: 1780936616690.jpg (6.78 MB, 2894x4093, 5825cf06aac0b0fc0f33988480….jpg)

 No.428264[Reply]

grać muszę bo się uduszę
81 posts and 23 image replies omitted. Click reply to view.

 No.434099

>>434098
w krakau jest sklep z używkami tsm można odsprzedać, zależy skond aniołcian jest

 No.434100

chyba zagram w evenicle

 No.434101

>>434098
>>434099
od czego jest olx?
w moim mieście był taki sklep, ale padł niestety



File: 1776530225051.jpg (351.59 KB, 1920x1038, 1776530154160.jpg)

 No.386099[Reply][Last 50 Posts]

zapraszamy do dyskusji i dzielenia się rekomendacjami na temat filmów, seriali, a także książek[HIT] https://ziemniachan.org/static/emotki/kciuk.png
336 posts and 164 image replies omitted. Click reply to view.

 No.434043

ide oglądać dead niggers (1988)

 No.434066

>>434043
lepiej dead leaves sb dpnj

 No.434074

>>434066
okej to jutro



File: 1781549591066.jpg (838.24 KB, 1080x1080, HK2IXHgWAAAFzJ4.jpg)

 No.433725[Reply]

znowu zaczynają pchać te swoje parchate łapska
88 posts and 19 image replies omitted. Click reply to view.

 No.434067

>>434061
ale jaja

 No.434068

File: 1781557344306.png (727.56 KB, 1150x1266, ClipboardImage.png)

>>434065
trzeba powołać się na klauzulę "nie cwaniakuj"

 No.434072

File: 1781557419949.webm (975.02 KB, 618x564, o to to.webm)




File: 1781553839935.gif (860.61 KB, 460x197, cycosnajper.gif)

 No.433942[Reply]

steam next fest, masa gier o zombie znowu i kooperacji jakichś surwiwalowych, czy to 2015???
16 posts and 1 image reply omitted. Click reply to view.

 No.434013

>>434008
źródło to znajomy znajomego znajomego

 No.434033

>>433988
jak na te swoje cztery piksele na krzyż(chyba że grasz w remake) daje ci niesamowitą immersję - zaczynasz grę jako żeglarz jednej z czterech nacji i świat jest twoją ostrygą - widzisz statek na morzu, to możesz go napaść, łup sprzedać w porcie, szukać skarbu piratów, polować na piratów żeby nabić reputację u gubernatora (albo topiąc statki wrogich nacji), zwiedzać sobie karaiby sprawdzając w którym porcie co warto sprzedać, jakie szkutnicy mają statki i upgrady, handlować na zasadzie tanio kupię drożej sprzedam. Te wszystkie mechaniki sobie sam odkrywasz, nie masz wkurwiającego tutoriala że teraz musisz włożyć kwadratowy klocek do kwadratowego otworu, teraz okrągły do okrągłego. Świat w tle żyje sobie własnym życiem, wrogie sobie nacje atakują się nawzajem, czasem przejmują porty, zmienia się sytuacja ekonomiczna, porty wysyłają sobie wzajemnie towary których brakuje w innych portach, piraci napadają statki a potem spierdzielają z łupem na Tortugę - ta gra ma dosłownie wszystko czego byś chciał od symulatora pirata poza minigierki z gwałceniem córki gubernatora po zdobyciu miasta

 No.434040

>>434033
brzmi jak mountainblade



File: 1781556170485.mp4 (4.27 MB, 1080x1920, mambo marsz.mp4)

 No.434030[Reply]

mambo
1 post omitted. Click reply to view.

 No.434034

mambo to nazwa szamanki voodoo w voodoo

 No.434035

File: 1781556231304-0.jpg (462.72 KB, 1920x1036, 1781556224331.jpg)

File: 1781556231304-1.jpg (245.01 KB, 1920x1036, 1781556230040.jpg)

idziemy z wami

 No.434036

>>434032
zapierdalają na 50siątą



File: 1781554368610.jpg (45.32 KB, 640x640, 1781554368931.jpg)

 No.433960[Reply]

>chciej sprawdzić co tam u tajgera bonzo
nie żyje
>chciej sprawdzić co tam na szkolnej
konon i kajor nie żyją

ehh opy
18 posts and 2 image replies omitted. Click reply to view.

 No.434015

>>434012
ja nawet nie mam akademika

 No.434017

>>434014
a może zrobimy siekierę w lumumbowie pooglądamy chłopaków z raszei pogramy na 3dsie itp

 No.434023

>>434017
powalimy nasze mambosy do stópek



File: 1781550646821.jpg (129.63 KB, 1402x1348, 260613110140368728.jpg)

 No.433775[Reply]

jaki jest najśmieszniejszy język?
włoski z tym ich tralalelo tralala to silny kandydat dla mnie
7 posts and 2 image replies omitted. Click reply to view.

 No.433826

>>433791
to chyba nie jest prawda
potrzebne źródło

 No.433827

>>433801
polski przez r dla osób z reraniem

 No.433859

>>433826
„Bibbidiba” (ビビデバ) to utwór disco utworzony w 2024 roku przez VTuberkę z Hololive, Hoshimachi Suisei, napisany przez producenta Tsumiki na jej livestream „Sheenderella Day”. Utwór jest hymnem wyzwolenia i przemiany, odrzucającym codzienną rutynę i oczekiwania społeczne na rzecz wolności i spontaniczności.

Tytuł i refren nawiązują do magicznego zaklęcia „Bibbidi-Bobbidi-Boo” z filmu Kopciuszek, co jest zgodne z personą Suisei jako „Kopciuszek ery Reiwa”. Tekst opisuje podróż od poczucia uwięzienia w nudnym życiu do przyjęcia magicznej, wolnej duchem tożsamości, symbolizowanej przez taniec w szklanych pantofelkach i zrzucenie kompleksów.



Delete Post [ ]
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]
| Catalog
[ b ]