No.435478
>>435476zajebiste aż bym zjadł donbei udon
No.435998
>>435984a co z poprzednią
No.436010
>>436004w sumie to jedyna fanowska gra która w końcu w jakieś formie wyszła xD
No.436038
>>436010jeszcze skywind i skybliwion wkrótce…
No.436490
>>436480P3R już miała w sumie
zawsze jest szansa, że będą tłumaczyć wiernie, a nie jak amerykańscy
>lokalizatorzyw sumie jak teraz sobie myślę to dziwne, że metaphor nie miało polskiego języka
No.436491
>>436490z czego co wiem to sega robi tłumaczenia tak że szacuną jaki będą mieli zarobek z jakiego kraju i na podstawie tego czy zysk bd wystarczający robią to tłumaczenie
No.436501
>>436491a to nie wszyscy tak robią?
No.436505
>>436501mali twórcy tak nie robią tylko gigantyczni wydawcy
No.437346
do nowej persony mają dodać sceny seksu według australijskiej pegi
https://ziemniachan.org/static/emotki/burak.gif No.437383
>>437346australijczycy są tak pierdolnięci z cenzurą że pewnie dla nich scena seksu to wynikające z dialogu zaciemnienie ekranu
zawsze mnie zastanawia dlaczego w tym kraju neopurytanizm jest tak ekstremalny
No.437384
>>437383oni muszą się bać własnego cienia bo jeszcze ich zje jakiś pająk
No.437387
>>437386osa wielkości długopisu
No.438147
znacie jakieś fajne gierki z fan servicem? inb4 stellar blade albo skyrim na modach, coś bardziej niszowego pls i bez ruchania tylko fajne dziewczynki i jiggle physics mile widziane
No.438171
>>438147senran kagura
dodatkowo gnilne
No.438725
>>438689ruchane gry się skupiają głównie na ruchaniu zamiast na mechanikach i gameplayu, a fanserwisowe mają i cyce i fajny gameplay
No.438783
>>438147tak jak anon polecal senran kagura, odpalasz burst reneval remaster pierwszej czesci i jedziesz
No.438871
pora grać w minecraft
No.439140
ceny Steam Machine!
512GB bez kontrolera: 4 389,00 zł
512GB z kontrolerem: 4 698,00 zł
2 TB bez kontrolera: 5 739,00 zł
2 TB z kontrolerem: 6 048,00 zł
No.439157
>>439142tylko dla bogaczy
No.439163
>>439140nawet ja mając taką dużą bibliotekę steam wolałbym w tym układzie kupić stacjonarkę
albo nawet PS5
może mi ktoś wytłumaczyć jaki to ma selling point, bo nie rozumiem
steam deck i steam kontroler jeszcze miały jakiś sens
a to?
No.439178
>>439163memiczność, równie dobrze móglbyś pytać jaki selling point mają iphony
No.439200
>>439140grafika to jaką ma wydajność? bo prawie 5k za 16gb ramu i 8gb na karcie to iksde
>>439163huj wie przeciez pececiarze zloza wlasnego kompa, zreszta juz valve kiedy wypuscilo gotowe komputerki i nie wypalilo
No.439209
>>439200a dobra doczytalem ze wydajnosc to poziom rtx 3060 xD smiech na sali
No.439231
>>439178mam pewne wątpliwości, czy to jest memiczne w ten sam sposób co iphone, aniołcian
No.439268
>>439163sens próbowania wyforsowania jakiegoś punktu odniesienia dla twórców do optymalizacji gier? jeżeli sprzedałoby się odpowiednio dużo kostek to będą musieli zacząć myśleć na tym jak zrobić żeby grało się dobrze na takim gównie i wszyscy skorzystamy
a przynajmniej tak mogło być na początku a teraz po prostu wydali bo już były pozamawiane części i podpisane umowy a strimdroniki i tak kupią mimo że to nie ma żadnego sensu w tej cenie
No.439296
>>439268to chyba jest dla xboksiarzy i zanęta na snoyarzy, steam box ma to co konsole że resumujesz gre i od razu masz wczytane od momentu gdzie wyszedłeś i valve twierdzi, że kostka ma lepszy performance niż 75%kompów używających steam. No i 60fps z upscalowanym 4k, albo full hd 60fps nie jak gówno konsole 30fps w wielkim 2020+6 xD
zgoda że cena za wysoka, ale to przez ram.
teraz mnie ciekawią okulary vr najbardziej.
cena w dolarach 1400 wersja 2tb+kontroler
co w przeliczeniu wychodzi 5koła zł, a tyle kosztuje wersja 500gb bez kontrolera.
ps5 pro 1000 dolarów. no i na steam boxie możesz zainstalować dowolny system, natywnie steam os.
czyli zachodziarze konsolowcy bardziej niż pctowcy są grupą docelową. Reszta to jakies mega nisze.
No.439683
>>439296>kostka ma lepszy performance niż 75%kompów używających steambezsensowna metryka, ludzie mają stima na kompach z komuni, na kompach w szkole, na kompach biurowych itd, sam mam stima na chyba trzech innych maszynach poza głównym kompem z czego najnowsza została złożona w 2012 roku xD
to tak jakbyś podał że zaletą nowego samochodu jest bycie szybszym niż 75% użytkowników jezdni wliczając pieszych i rowerzystów
>zgoda że cena za wysoka, ale to przez ramjakie znaczenie ma to dla potencjalnego klienta?" mógłbym kupić coś lepszego w podobnych pieniądzach ale w sumie to przez ram ta cena? a to spoko to jednak kupię kostkę"
No.439684
>>439308ceny ramu i hdd są do korekcji
No.439739
>>439683jeszcze dochodzą handheldy
>>439296>przeliczanie wszystkiego na dolanyliteralnie po co? I tak nie kupisz tego z pominięciem vatu i shipu do pl. Poza tym żeby kostka się komukolwiek opłacała to musiałaby mieć niższą cenę niż laptop z bodajże rx 6700 czy co tam porównywalnego siedzi a jak ostatnio sprawdzałem to kosztowały chyba 4k pln w xkomie takie najtańsze