[ b ]

/b/ - Random

Options
Subject
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1780936616690.jpg (6.78 MB, 2894x4093, 5825cf06aac0b0fc0f33988480….jpg)

 No.428264[View All]

grać muszę bo się uduszę
85 posts and 24 image replies omitted. Click reply to view.

 No.435478

>>435476
zajebiste aż bym zjadł donbei udon

 No.435984

moja nowa żona, aniołciany zobaczą jaka urocza, szkoda że utknięta w grze typu bijatyka

 No.435998

>>435984
a co z poprzednią

 No.436004

>>433550
o jednak wyszedł

 No.436010

>>436004
w sumie to jedyna fanowska gra która w końcu w jakieś formie wyszła xD

 No.436038

>>436010
jeszcze skywind i skybliwion wkrótce…

 No.436042


 No.436480

File: 1781858411474.jpg (135.63 KB, 1439x1700, 20260619_103944.jpg)

persona 6 dostanie polackie napisy

 No.436490

>>436480
P3R już miała w sumie
zawsze jest szansa, że będą tłumaczyć wiernie, a nie jak amerykańscy
>lokalizatorzy

w sumie jak teraz sobie myślę to dziwne, że metaphor nie miało polskiego języka

 No.436491

>>436490
z czego co wiem to sega robi tłumaczenia tak że szacuną jaki będą mieli zarobek z jakiego kraju i na podstawie tego czy zysk bd wystarczający robią to tłumaczenie

 No.436501

>>436491
a to nie wszyscy tak robią?

 No.436505

>>436501
mali twórcy tak nie robią tylko gigantyczni wydawcy

 No.437346

do nowej persony mają dodać sceny seksu według australijskiej pegi https://ziemniachan.org/static/emotki/burak.gif

 No.437383

>>437346
australijczycy są tak pierdolnięci z cenzurą że pewnie dla nich scena seksu to wynikające z dialogu zaciemnienie ekranu
zawsze mnie zastanawia dlaczego w tym kraju neopurytanizm jest tak ekstremalny

 No.437384

>>437383
oni muszą się bać własnego cienia bo jeszcze ich zje jakiś pająk

 No.437386

>>437384
albo owca ukąsi

 No.437387

>>437386
osa wielkości długopisu

 No.438147

znacie jakieś fajne gierki z fan servicem? inb4 stellar blade albo skyrim na modach, coś bardziej niszowego pls i bez ruchania tylko fajne dziewczynki i jiggle physics mile widziane

 No.438152

>>438147
dead or alive

 No.438171

>>438147
senran kagura
dodatkowo gnilne

 No.438680

File: 1782128662423.jpg (1013.19 KB, 794x880, 20260622_134220.jpg)


 No.438689

File: 1782128944223.gif (2.1 MB, 498x280, szok i niedowierzanie.gif)

>>438147
>fanserwis
>bez ruchania
ale po co?

 No.438693

File: 1782129081347.gif (193.57 KB, 498x280, Hentai - Sex.gif)

>>438689
będziesz yebany

 No.438694


 No.438709

File: 1782129624545.webp (234.25 KB, 1013x1500, 12.webp)

>>438689
turisto?

 No.438710

>>438693
w pupę?

 No.438714

File: 1782129849584.jpg (11.13 KB, 229x257, leciutko smużna bajka.jpg)


 No.438717


 No.438721

File: 1782129988654.gif (155.21 KB, 540x400, huhu.gif)

>>438717
wypinaj dupke

 No.438725

>>438689
ruchane gry się skupiają głównie na ruchaniu zamiast na mechanikach i gameplayu, a fanserwisowe mają i cyce i fajny gameplay

 No.438783

>>438147
tak jak anon polecal senran kagura, odpalasz burst reneval remaster pierwszej czesci i jedziesz

 No.438871

pora grać w minecraft

 No.439140

ceny Steam Machine!

512GB bez kontrolera: 4 389,00 zł
512GB z kontrolerem: 4 698,00 zł
2 TB bez kontrolera: 5 739,00 zł
2 TB z kontrolerem: 6 048,00 zł

 No.439142


 No.439157

>>439142
tylko dla bogaczy

 No.439163

File: 1782152372426.jpg (354.67 KB, 450x512, papież machający.jpg)

>>439140
nawet ja mając taką dużą bibliotekę steam wolałbym w tym układzie kupić stacjonarkę
albo nawet PS5
może mi ktoś wytłumaczyć jaki to ma selling point, bo nie rozumiem
steam deck i steam kontroler jeszcze miały jakiś sens
a to?

 No.439164


 No.439178

>>439163
memiczność, równie dobrze móglbyś pytać jaki selling point mają iphony

 No.439200

>>439140
grafika to jaką ma wydajność? bo prawie 5k za 16gb ramu i 8gb na karcie to iksde

>>439163
huj wie przeciez pececiarze zloza wlasnego kompa, zreszta juz valve kiedy wypuscilo gotowe komputerki i nie wypalilo

 No.439209

>>439200
a dobra doczytalem ze wydajnosc to poziom rtx 3060 xD smiech na sali

 No.439231

>>439178
mam pewne wątpliwości, czy to jest memiczne w ten sam sposób co iphone, aniołcian

 No.439268

>>439163
sens próbowania wyforsowania jakiegoś punktu odniesienia dla twórców do optymalizacji gier? jeżeli sprzedałoby się odpowiednio dużo kostek to będą musieli zacząć myśleć na tym jak zrobić żeby grało się dobrze na takim gównie i wszyscy skorzystamy
a przynajmniej tak mogło być na początku a teraz po prostu wydali bo już były pozamawiane części i podpisane umowy a strimdroniki i tak kupią mimo że to nie ma żadnego sensu w tej cenie

 No.439296

>>439268
to chyba jest dla xboksiarzy i zanęta na snoyarzy, steam box ma to co konsole że resumujesz gre i od razu masz wczytane od momentu gdzie wyszedłeś i valve twierdzi, że kostka ma lepszy performance niż 75%kompów używających steam. No i 60fps z upscalowanym 4k, albo full hd 60fps nie jak gówno konsole 30fps w wielkim 2020+6 xD
zgoda że cena za wysoka, ale to przez ram.
teraz mnie ciekawią okulary vr najbardziej.
cena w dolarach 1400 wersja 2tb+kontroler
co w przeliczeniu wychodzi 5koła zł, a tyle kosztuje wersja 500gb bez kontrolera.
ps5 pro 1000 dolarów. no i na steam boxie możesz zainstalować dowolny system, natywnie steam os.
czyli zachodziarze konsolowcy bardziej niż pctowcy są grupą docelową. Reszta to jakies mega nisze.

 No.439308

File: 1782200221242.jpg (76.3 KB, 1920x1920, steambox mesugaki.jpg)

>>439268
ta cena jest do korekcji

 No.439309


 No.439683

>>439296
>kostka ma lepszy performance niż 75%kompów używających steam
bezsensowna metryka, ludzie mają stima na kompach z komuni, na kompach w szkole, na kompach biurowych itd, sam mam stima na chyba trzech innych maszynach poza głównym kompem z czego najnowsza została złożona w 2012 roku xD
to tak jakbyś podał że zaletą nowego samochodu jest bycie szybszym niż 75% użytkowników jezdni wliczając pieszych i rowerzystów
>zgoda że cena za wysoka, ale to przez ram
jakie znaczenie ma to dla potencjalnego klienta?" mógłbym kupić coś lepszego w podobnych pieniądzach ale w sumie to przez ram ta cena? a to spoko to jednak kupię kostkę"

 No.439684

>>439308
ceny ramu i hdd są do korekcji

 No.439739

>>439683
jeszcze dochodzą handheldy
>>439296
>przeliczanie wszystkiego na dolany
literalnie po co? I tak nie kupisz tego z pominięciem vatu i shipu do pl. Poza tym żeby kostka się komukolwiek opłacała to musiałaby mieć niższą cenę niż laptop z bodajże rx 6700 czy co tam porównywalnego siedzi a jak ostatnio sprawdzałem to kosztowały chyba 4k pln w xkomie takie najtańsze

 No.439779

>>439739
>67
SIX SEVEN

 No.439814

File: 1782237032844.gif (765.54 KB, 498x280, bobas macha.gif)




[Return][Go to top] Catalog [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ b ]