[ b ]

/b/ - Random

Options
Subject
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1782675380362.png (1.48 MB, 1070x1058, kot śpi w zlewie.png)

 No.444828

porelaksowałbym się w wannie ale nie mam wanny https://ziemniachan.org/static/emotki/chino.png

 No.444829

File: 1782675480255.jpg (550.95 KB, 1624x2040, 1760077942888906.jpg)

ja mam wannę i ostatni raz kąpiel brałem z 13 lat temu. od tego czasu całe życie pszyrnic

 No.444831

usiądź pod prysznicem
polecam pieniądz bardzo

 No.444842

ja nawet nie mam prysznica kurwa

 No.444844


 No.444845

File: 1782677008176.jpg (919.56 KB, 1378x1549, dc60637455862c1eda2c252cc5….jpg)

>>444842
myjesz się w zlewie?

 No.444846

a ja nie mam z kim

 No.444847

File: 1782677458750.jpg (22.58 KB, 434x434, 9k=.jpg)

niecała stuwka
znajomy kupił na te upały on nawet działa

 No.444849

File: 1782677535355.jpg (52.49 KB, 640x480, sedes.jpg)


 No.444860

File: 1782678505498.webm (2.14 MB, 694x444, nowosujka1.webm)

>>444849
anonciany znowu będą myśleć ze jakiś jegomość z karaczana

 No.444862

>>444860
pokaż nowosujka2

 No.444863


 No.444866

File: 1782679648328.webm (2.56 MB, 694x444, nowosujka2.webm)


 No.444867

>>444866
kocham jom

 No.444868

>>444867
bobofil!

 No.444881

>>444868
niestety nie ma boba ale nie można mieć wszystkiego



[Return][Go to top] Catalog [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ b ]