[ b ]

/b/ - Random

Options
Subject
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1782513027826.png (3.15 MB, 1228x1703, Cirno.full.3607606-3732717….png)

 No.443091

jako, że obecny trend nostalgii skupia się już na wczesnych latach 2000-cznych a dla młodszych pokoleń nawet 2015-2016, lub o zgrozo czasy covida, co sie stanie kiedy nostalgia ouroboros zeżre swój ogon i niedługo bedziemy mieć nostalgia 2022-2025? nostalgia tego roku ale początku,? nostalgia wczoraj w sensie dosłownie dzień wcześniej?
nic nowego sie nie wymyśla, remixy symulakry coraz bardziej pędzą, quo vadis? czy kontinuum zostanie rozerwane czeka nas wielki reset czy jakiś przełom technologiczny? ziemniaki jako psiankowate zamulają stabilnie pod ziemią, ale lemingi pędzą przed siebie w strone urwiska pytanie czym jest to urwisko? czy natura dąży do entropii czy jest to sztucznie forsowany wpływ chaotycznych banksterów? wszakże łancuch pokarmowy jak i organizm ludzki się samoregulują, dążą do homeostazy, cykle góra dół góra dół, ale w końcu nawet najlepszy łańcuch się zetrze a funkcja falowa zapada się kiedy nie dostarcza się enegii do układu to nie perpetum mobile. oslo pojebało ich z tym steam deckiem jebany sam altman

 No.443092

>>443091
>wielki reset
giereś mnie tym straszy co audycję https://ziemniachan.org/static/emotki/uoh.png

 No.443094

File: 1782513100932.webm (3.08 MB, 320x240, 4chan nostalgia.webm)

co?

 No.443100

jeśli będzie wszystko szło w tym kierunku co do tej pory to zatęsknimy za 2026 i zamulaniu na ziemniaczanie

 No.443108

wszystko będzie sumą istniejących informacji jak modele ejaj

 No.443112

>>443108
jak w tych filmach anime, że wszystkie gierki i cały świat to wired/jakiś vr chatroom i masz tylko jednego awatara?

 No.443246

dziadek odkrywa że świat pędzi bez jego uwagi
wiele takich przypadków

 No.443247

>>443091
>cykle góra dół góra dół
przeczytałem cycki góra dół

 No.443248

File: 1782515324852.jpg (250.61 KB, 1177x1743, six seven cyce.jpg)


 No.443252

każdy rocznik dobrze wspomina swoją młodość man to nie jest nic nowego
fumo urodzone 10-15 lat temu będą dobrze wspominać wielki 2026 i tak do końca świata

 No.443253

w którym miejscu 67 czy skibidi jest oparte na nostalgii? wybórczo sobie wybierasz kulturę pod tezę

 No.443262

>>443252
ludzie urodzeni w polsce w 1920-1930 też zajebiście wspominali swoją młodość?

 No.443264

>>443246
nie odkrywa, tylko pyta dokąd pędzi panie mądraliński

 No.443265

>>443262
pewnie tak, albo lata tuż przed wojną albo lata tuż po wojnie
taki szok po prostu trochę przesuwa lata nostalgii

 No.443266

>>443253
skibidi to akurat przeróbki machinima/team fortess/gmod
a 67 to poziom cool s, nie ma znaczenia za sobą jest po prostu, nadano znaczenie losowemu gestowi i liczbie i powtarzali do usrania aż uwierzyli, że to śmieszne

 No.443268

>>443262
mame wspomina jak to fajnie było za stanu wojennego jak była godzina policyjna także bardzo możliwe

 No.443269

>>443268
ile ty masz lat lol

 No.443271

>>443269
stan wojenny nie był 80 lat temu aniołcian

 No.443272

>>443262
myślę że tak

 No.443275

>>443265
z tego jak miałem do czynienia z ludźmi faktycznie pamiętającymi wojnę, albo wychowanych w jej czasie to jedno wielkie wyparcie
dla nich czas zaczynał się dopiero po wojnie, często parę lat później
umysł ludzki tak działa, wypiera traumy
>>443268
ludzie żyjący w PRL mają coś w rodaju syndromu sztokholmskiego do tej epoki, co nie zmienia faktu, że w porównaniu do lat wojny i okupacji to za komuny dało się niektórym ludziom żyć WZGLĘDNIE normalnie, stąd nostalgia do tych czasów
>>443269
moja matka za stanu wojennego miała 23 lata

 No.443285

>>443275
ale unc



[Return][Go to top] Catalog [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ b ]