[ b ]

/b/ - Random

Options
Subject
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1782400240045.gif (162.45 KB, 220x220, dziewczynka pisze dupa na ….gif)

 No.441239

piszecie pamiętnik?

 No.441240

po chuj

 No.441241

bardziej lakoniczne sprawozdanie z tygodnia, które używam do zaplanowania następnego tygodnia

 No.441243

File: 1782400959670.webm (536.58 KB, 854x480, miko pisze kod willboarda.webm)

pisałem przez 10 lat ale spaliłem wszystko jak aniołcian od bloga

 No.441244

nie ale kiedyś próbowałem pisaćdziennik i zrezygnowałem po tygodniu bo wszystko było takie same…

 No.441245

>>441243
cooo
chupumballs mówił że pamiętnik sie pisze po to żeby zobaczyć różnicę w myśleniu dzisiejszego siebie i dawnego siebie https://ziemniachan.org/static/emotki/uoh.png

 No.441247

>>441245
konkretnie o ten film chodzi

 No.441250

>>441245
nie zrobiłem tego intencjonalnie xD ale teraz kołpuję, że i tak nigdy tam nie zaglądałem

 No.441251

w minecrafcie

 No.441252

ej a jakby założyć to jaki wybrać?
taki mały w formacie b6 kieszonkowy do spisywania złotych myśli w każdym miejscu poza domem czy taki trochę większy, prawie jak zeszyt do trzymania w plecaku?
wy śmigacie z plecakami poza domem czy tak rawdoggujecie bez żadnego eq?

 No.441253

File: 1782401350624.jpg (68.19 KB, 850x850, boćka wali autograf.jpg)

kiedyś pisałem, taki papierowy
ale dochodzę do wniosku, że o wiele lepiej mi się pisze na klawiaturze komputera, w sensie znacznie lepiej formułuję zdania niż pisząc odręcznie
może zacznę prowadzić w pliku/plikach i drukować

 No.441254

>>441252
nagrywaj na telefon i niech ci ejajo zapisuje to później do pliku tekstowego

 No.441255

>>441254
anonie to jest pomysł durny
nie dość że musiałbym swoje myśli mówić na głos więc ludzie zaczęliby patrzeć jak na pojeba i jeszcze korporacja musiałaby to przetworzyć a potem wypluć mi niekoniecznie zgodny z prawdą slop

 No.441262

tak. kupiłem sobie w listopadzie pióro (japońskie) i notatnik (amazoński) i sobie piszę wieczorami. fajnie jest. ale to bardziej pisanie co mi ślina na rękę przyniesie - tak zacząłem, żeby wprawić rękę do pisania znowu i tak zostało.

 No.441263

>>441262
also pisanie piórem jest uber przyjemne, polecam.

 No.441265

File: 1782402111291.jpg (117.3 KB, 840x477, fate pióro.jpg)

>>441262
jakie pióro sobie kupiłeś?
miłośnik wiecznych piór here tutaj

 No.441266

>>441263
ale pióro typu takie jak się w szkole używało na naboje czy jakieś gęsie co w kałamarzu maczasz?

 No.441267

>>441263
znalazłem jakieś pióro w domu i jak skrobnąłem po kartce to się literalnie rozdarła xD
jak spróbowałem lżej pisać to i tak skrobało jak paznokcie po tablicy kredowej

 No.441268

>>441255
>ludzie zaczęliby patrzeć jak na pojeba
a to nie musisz mówić przy ludziach
>korporacja musiałaby to przetworzyć
lokalne modele do transkrypcji typu whisperx działają lepiej niż dobrze

 No.441269

>>441268
>lokalne modele
w dupie to mam

 No.441271

>>441269
jak to?

 No.441272

File: 1782402254598.jpg (53.89 KB, 1080x810, agent cooper.jpg)

>>441254
lepiej na dyktafon

 No.441273

File: 1782402278939.mp4 (4.46 MB, 640x360, żmuda szczęście.mp4)

>>441254
pan Sebastian właśnie tak korzysta z instagrama, tylko on nie zapisuje tego do pliku tekstowego i jest to ogólnodostępne

 No.441274




[Return][Go to top] Catalog [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ b ]