No.440907
nogami tylko czekam
No.440911
ja mam taki odruch jak śpię i mam sen o jeździe na rowerze i w tym śnie mam wypadek to wstaje tak jak bym siadał przez odruch spadania który polega na pochyleniu się w przód
też nie wiem co to ma do tematu
No.440912
czasami budzę się w środku nocy i ręka odmawia posłuszeństwa
https://ziemniachan.org/static/emotki/uoh.png No.440913
miałem przed chwilą mrówki w nodze
No.440918
>>440913mrowienie jest normalne
No.440920
>>440913WYJMIJ JE NATYCHMIAST, ONE MAJĄ KWAS MRÓWKOWY
No.440930
>>440926siedzę na ziemniachanie
i szkaluje dredziaża
damian to skurwysyn
banował za radyjko
No.440934
>>440930pokarz sennik madotsuki
No.440937
>>440935ciekawe jakie cycole zrobiła tej babie
No.440941
>>440939nie jedz tego bo skończysz jak potrzebcian
No.440945
>>440942coś z bułeczkami będzie?
No.440981
>>440957ta słynna piekarnia pawełek?
No.440990
>>440984shakuje ich serwerownie a potem wezmę policję do domu prezydenta
nie złapią mnie