[ b ]

/b/ - Random

Options
Subject
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1782324679307.png (744.29 KB, 752x1122, PZW_plakat.png)

 No.440556

wędkujecie?

 No.440559

nie, nigdy

 No.440560

File: 1782324837780.png (4.93 MB, 2560x1440, wędka majtole.png)

nie ale kocham jeść rybki

 No.440603

tata od początku życia zabierał mnie na ryby ale ja nigdy nie lubiłem tego robić https://ziemniachan.org/static/emotki/uoh.png

 No.440605

File: 1782325791751.webm (70.13 KB, 1920x1080, cicho.webm)

>>440603
musiałeś siedzieć cicho w krzakach od 5 w nocy aż do 18 by nie straszyć rybek?

 No.440606

File: 1782325944056.webm (584.43 KB, 430x522, Nikki niestety jest to pr….webm)


 No.440607

File: 1782326022840.webm (999.6 KB, 1280x544, typowy klasyk.webm)

>>440606
raz też tak miałem

 No.440642

>>440607
taragui nie jest klasykiem [sob]



[Return][Go to top] Catalog [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ b ]