No.440534
>>440531jestem ugotowany nie lubię grać w piekła pocisków
https://ziemniachan.org/static/emotki/uoh.pngtouhou nie ma jakiś gier horror albo wyścigów?
No.440544
nigdy nie grałem ale jak wyjdzie to nowe na słicza to zagram przysięgam
https://ziemniachan.org/static/emotki/chino.png No.440575
nie trzeba, 90% fanów nawet nie wie że to seria gier
No.440579
>>440571>>440534jeszcze fajne jest cirno fumo horror game
No.440582
>>440544trzymam cb za słowo