No.439780
>>439775musisz po prostu to dupczyć aż zdasz, żadna jazda doszkalająca ci nie pomoże jak zjada cię stres a nie brak znajomości przepisów
No.439784
jak mi przyjdzie mandat za przejechanie na czerwonym to bd zdawał razem z tobo
No.439786
trudno podać jakąś konkretną radę, po prostu trza mieć taki mindset, że rozkurwisz te jazdę i nie dasz egzaminatorowi odznak pochobnego działania
No.439788
>>439786>pochobnegojakiego? co to za słowo
No.439789
zdałem za pierwszym razem
musisz po prostu mieć szczęście
No.439790
zdawalem niedawno, stres to huj i rozwali cie na najprostszych rzeczach a w calosci to sie liczy przede wszystkim szczescie
jedyne co to bylem wkurwiony ze poszedlem na kurs na manualu bo trzebabylo od razu robic kurs na automacie i na tym zdawac to odchodzi ci 3/4 stresu
No.439792
te egzaminy są po to, żeby wordy zarabiały góry szmalu a potem wszyscy i tak jeżdżą jak pierdolnięci albo jacyś hindusi
No.439805
>>439790nie słuchaj go, zdawaj manual
to nie ameryka że wszyscy mają automaty i czasem cię życie zmusi do jazdy manualem i co wtedy
No.439809
kurde musze sie zapisać na teorie