[ b ]

/b/ - Random

Options
Subject
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1782233257589.jpg (355.42 KB, 2000x1475, autko.jpg)

 No.439775

prawko thread
jakby co to 26lvl here- oblałem egzamin praktyczny "na mieście" a teoretyczny zdałem. zdawałem w mieście wojewódzkim, moim mieście rodzinnym. ale to było lata temu. teraz potrzebuję prawka bardziej niż przedtem i chcę zdać praktyczny egzamin.
jakie macie protipy?
ile godzin jazdy doszkalającej zrobić zanim podejdę do egzaminu znowu?

 No.439777

File: 1782233345681.webm (5.08 MB, 852x480, hatsune drive.webm)

>>439775
zdałem kilkanaście lat temu, od tej pory nigdy nie wsiadłem za kółko https://ziemniachan.org/static/emotki/cool.gif https://ziemniachan.org/static/emotki/lapka.gif

 No.439780

>>439775
musisz po prostu to dupczyć aż zdasz, żadna jazda doszkalająca ci nie pomoże jak zjada cię stres a nie brak znajomości przepisów

 No.439784

jak mi przyjdzie mandat za przejechanie na czerwonym to bd zdawał razem z tobo

 No.439786

trudno podać jakąś konkretną radę, po prostu trza mieć taki mindset, że rozkurwisz te jazdę i nie dasz egzaminatorowi odznak pochobnego działania

 No.439787

File: 1782233817545.png (2.91 MB, 1600x938, gosutobasutazu.png)

musisz znaleźć takiego instruktora który cię nauczy trasy egzaminacyjnej i wszystkich pułapek bo w większości miast są takie drogi i miejsca do których jedzie się specjalnie żeby upierdalać zdających
no i trafić na taką godzinę gdzie są korki bo egzaminatorzy nie mają czasu i mniej będziesz jeździł

 No.439788

>>439786
>pochobnego
jakiego? co to za słowo

 No.439789

zdałem za pierwszym razem
musisz po prostu mieć szczęście

 No.439790

zdawalem niedawno, stres to huj i rozwali cie na najprostszych rzeczach a w calosci to sie liczy przede wszystkim szczescie
jedyne co to bylem wkurwiony ze poszedlem na kurs na manualu bo trzebabylo od razu robic kurs na automacie i na tym zdawac to odchodzi ci 3/4 stresu

 No.439791

>>439788
pochopnie debiru

 No.439792

te egzaminy są po to, żeby wordy zarabiały góry szmalu a potem wszyscy i tak jeżdżą jak pierdolnięci albo jacyś hindusi

 No.439793

>>439791
naruhodo….

 No.439805

>>439790
nie słuchaj go, zdawaj manual
to nie ameryka że wszyscy mają automaty i czasem cię życie zmusi do jazdy manualem i co wtedy

 No.439807

File: 1782236490770.jpg (277.39 KB, 1891x2048, konata auto.jpg)

nie przejmuj się opie na pewno ci się uda

 No.439809

kurde musze sie zapisać na teorie

 No.439812

File: 1782236668476.png (77.15 KB, 194x199, 1548054350327.png)




[Return][Go to top] Catalog [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ b ]