[ b ]

/b/ - Random

Options
Subject
Comment
File
Embed
Password (For file deletion.)

File: 1782117503136.jpg (209.84 KB, 1600x1600, FB_IMG_1782117422286.jpg)

 No.438502

polecacie przeniesć się na linuxa czy zostać na windowsie?

 No.438506

a na czym lepsze ejaja można robić?
bd alternstywa linuxoea dla claude zintegrowanego z systemem?

 No.438509

arch linux

 No.438510

>>438506
ja tylko z tego googlowskiego gemini kożystam jak szukam rzeczy
za bardzo się nie znam na ejajach

 No.438511

File: 1782117737970.png (835.93 KB, 641x1080, Archfail-1.png)


 No.438512

>>438502
nie polecam, za dużo amatorów pcha się do zabawy
z drugiej strony polecam, im więcej amatorów, tym lepszy support od różnych firm itp.

 No.438514

>>438512
już nie przesadzaj że te prostrze distro są aż tak ciężkie

 No.438520

>>438514
no właśnie łatwe są

 No.438521

>>438514
>>438520
da rade ustawić anime dziewczynke na pulpecie jak w latach 2000 gołe baby biegające były? na steamie są takie "gry" nawet

 No.438525


 No.438527

co ciekawego można robić na linuksie? ostatnio nawet chciałem sobie po raz pierwszy postawić obok windy, ale w sumie na chuj to? pytam bez przekory

 No.438528

>>438525
alt+tab na przeglądarkę przełączasz, czy przed przeglądarką też biegają?

 No.438529

>>438527
chyba to samo co na windzie, ale bez bloatu plus w terminalu możesz na hackermana pozować jak w matriksie jakimś

 No.438531

>>438529
w cmd też można

 No.438534

>>438531
masz przedawnione info
teraz zmiast CMD jest taki fajny terminal z zakładkami i wszystkimi bajerami użytecznymi

 No.438535

>>438534
duże jeśli prawdziwe

 No.438536

File: 1782119586755.png (74.61 KB, 1138x624, Windows_Terminal_v1.0_1138….png)

>>438535
możesz być hax0rem na swoim windowsie!

 No.438537

>>438536
emaksem przez sendmail

 No.438538

>>438534
>fajny terminal
zawsze można było od kiedy istniał cygwin xD



[Return][Go to top] Catalog [Post a Reply]
Delete Post [ ]
[ b ]